Krak Kepenk İletişim
Kral Kepenk İletişim Hattı

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojik gelişmeler günümüzdeki sektörlerin tamamını etkilemeyi başarmıştır.

Daha çok güvenlik alanında hizmet sunulan bu sektörde bayilerin, dükkanların ya da büyük depoların otomatik kapı sistemlerine sahip olarak daha güvenli bir ortama sahip olmaları sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde değişen üretim teknikleri ile birlikte daha sağlam ve kilidi kırılamaz kapılar üretilebilmekte bu sayede istediğiniz mekanın güvenlik özellikleri büyük ölçüde artırılabilmektedir.

Firmamız İstanbul otomatik kapı ve kepenk sektöründe sunmuş olduğu hizmet sayesinde dükkanların, depoların güvenlik özelliklerinin artmasını sağlamaktadır. Otomatik kapı ve kepenk çözümlerimizin imalat, satış ve montaj aşamalarının tamamını sağlamakta olan firmamız sahip olduğu yenilikçi ve teknolojik çözümler ile dışarıdan herhangi bir etki ile açılması neredeyse imkansız güvenlik çözümleri üretebilmektedir. Bu sayede depolarınızın ya da dükkanlarınızın güvenliği hakkında endişe duymanıza hiçbir şekilde gerek kalmadan gönül rahatlığı ile kapatabilirsiniz.

Firmamız sektörde gelişen teknolojinin etkilerini sürekli olarak kullanmaktadır. Sahip olduğumuz yenilikçi hizmet anlayışımız gereğince teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte ve uygulanabilecek olan gelişmeleri hizmetlerimiz ile birleştirerek müşterilerimize daha ideal çözümler sunabilmekteyiz. Geniş üretim ağımız ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçları oldukça ivedi bir şekilde tasarlanıp üretilebilmektedir. Profesyonel montaj elemanlarımız sayesinde ürünlerimizin istediğiniz bölgeye monte edilmesi işlemi de aynı şekilde sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.